PRZECZYTAJ PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ

Przebieg wizyty w Wosk na włos

Kosmetyczka prosi Cię o podanie danych do rejestracji wizyty oraz wypełnienie ankiety chorobowej. Przed depilacją masz możliwość odświeżenia się w toalecie. Kosmetyczka prowadzi Cię do pokoiku, w którym będzie wykonywana depilacja i udziela informacji, gdzie pozostawić rzeczy, jak i gdzie usiąść/położyć się oraz co zdjąć. Przy depilacji bikini otrzymasz jednorazowe majteczki. Kosmetyczka doradzi Ci wybór wosku do konkretnej części ciała.

W trakcie depilacji kosmetyczka będzie prosiła o zmianę pozycji oraz wskaże miejsca, gdzie naciągnąć skórę, aby depilacja przebiegała sprawnie i bezboleśnie. Cały czas kontrolowana jest temperatura wosku. Kosmetyczka udziela rad, jak pielęgnować skórę po depilacji, tak aby efekty były jak najlepsze.

Po zakończeniu depilacji, kosmetyczka prosi Cię o sprawdzenie czy wszystkie włoski zostały usunięte. Następnie zostaje zaaplikowany preparat łagodzący po depilacji. Kosmetyczka zostawia Cię samą, żebyś mogła się ubrać. Na koniec, kosmetyczka wręcza Ci zapisane zalecenia przed i po depilacji.


  

 


Kanał YouTube
Instagram