Systematyka w depilacji - czy to ma znaczenie ?


Systematyczność = gładka skóra na dłużej. Tak naprawdę, to obowiązek w depilacji woskiem.

Depilację woskiem powinniśmy wykonywać tak często, jak szybko odrastają nam włoski. Średnio to 1 depilacja na miesiąc/półtora miesiąca. Powtarzanie depilacji w określonym czasie, jest bardzo ważna, ze względu na zachowanie odpowiedniej długości włoska.

Poza samą depilacją, bardzo ważna jest też odpowiednia pielęgnacja skóry. Systematyczność w pielęgnacji skóry, również jest obowiązkiem, ale przede wszystkim przyjemnością, ze względu na bogaty wachlarz wspaniałych produktów. Zalecamy używanie peelingów PURITE, maseł PURITE, folisanu i ampułek opóźniających odrastanie włoska, dzięki czemu depilacja będzie wykonywana rzadziej. Produktem, który łagodzi skórę po depilacji, jest nasz HITowy żel aloesowy, który serdecznie polecamy.

 

Kalendarz październik 

 

Kalendarz, który dla Was przygotowałyśmy pomoże Wam zachować systematyczność w depilacji i pielęgnacji skóry. Zaznaczcie DZIEŃ DEPILACJI, bezpośrednio po depilacji stosujcie ŻEL ALOESOWY i AMPUŁKĘ opóźniająca odrastanie włoska (ampułka przez 2 dni). W ciągu 7 kolejnych dni od depilacji, nie zapominajcie o FOLISANIE. MASŁA PURITE używajcie codziennie, zaczynając 2 dni po depilacji. Pierwszy PEELING PURITE, możecie wykonać 5 dni po depilacji, a później powtarzać co 3 dni. 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Kanał YouTube
Instagram