5 RZECZY, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ O DEPILACJI WOSKIEM

 NAJSZYBSZA - czas depilacji zależy od części ciała, rodzaju włosa oraz wcześniej używanej metody. Najkorzystniej, jeśli wcześniejszą metodą był wosk, wtedy depilacja jest bardzo szybka. Woskowanie łydek trwa tylko 25 min, a całych nóg do 40 min. Czas pozostałych części ciała dostępny przy umawianiu wizyty online.

 NAJTRWALSZA - depilacja woskiem wystarczy na 3-4 tygodnie, po tym czasie włoski mają odpowiednią długość do wykonania ponownej depilacji. Należy pamiętać, że każda kolejna depilacja, osłabia i spowalnia porost włoska, dzięki czemu staje się coraz mniej odczuwalna.

 NAJTAŃSZA - na depilację może pozwolić sobie każdy. Woskowanie jest stosunkowo najtańszą metodą, zważywszy na to, że trwa krótko, a efekt utrzymuje się długo. Zachęcamy do skorzystania z promocji dostępnych w Wosk na Włos.                http://wosknawlos.pl/pl/promocje

 BEZ OGRANICZEŃ - depilacji jest popularna na całym świecie, poddają się jej wszyscy: Kobiety i Mężczyźni w każdym wieku, Sportowcy, Kobiety w ciąży, Niepełnoletni (za zgodą opiekuna). Można wykonywać ją przez cały rok, na całym ciele. Wszystkie części ciała w cenniku http://wosknawlos.pl/pl/cennik

 HIGIENICZNA - depilacja wykonywana jest jednorazowymi szpatułkami w jednorazowych rękawiczkach. Depilacja bikini wykonywana jest w jednorazowej bieliźnie, przed depilacją jest czas i miejsce na odświeżenie się. Każdy zabieg odbywa się na jednorazowych podkładach, a pokoje zabiegowe sprzątane i dezynfekowane są po każdej wizycie.  

Kanał YouTube
Instagram